BOŻE NARODZENIE W ZASKALU

Jasełka w szkole

W klimat świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas dzieci z zerówki, które przygotowały tradycyjne jasełka. Bożą Rodzinę otoczyli aniołowie, pasterze, przybyli także Trzej Królowie z darami.

Potem uczniowie prezentowali przygotowane przez siebie kolędy. Największą furorę zrobiła p. Renia, która wreszcie ujawniła swój talent muzyczny.

Przewodnicząca Rady szkoły p. G. Pawlikowska złożyła całej społeczności szkolnej świąteczne życzenia. Nauczyciele otrzymali okolicznościowe stroiki oraz szopkę.

Wręczono także nagrody za udział w konkursie na najładniejszy łańcuch i kartkę świąteczną. Książkowe upominki otrzymali uczestnicy konkursu z j. angielskiego.

Do etapu rejonowego dostał się: Piotr Japoł –gratulujemy.

KJT