Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

 

 

 

Dzień ze smakiem #5

Nie masz pomysłu na pyszny posiłek? W ramach cyklu Dzień ze smakiem podsuwamy sprawdzone przepisy na danie dnia, które polubi każdy. Dania smaczne, pomysłowe i przede wszystkim łatwe w wykonaniu.

Dzień ze smakiem #5
czytaj więcej

Najmłodsi zaskalanie otrzymali od Marszałka Województwa Małopolskiego oczyszczacz powietrza. Urządzenie wychwytuje kurz, szkodliwe substancje i bakterie.

Przynosi ulgę dzieciom cierpiącym na różne alergie. Najmłodsi pod opieką Pani Małgorzaty Śmietany przygotowali wystawę prac plastycznych dotyczącą tematyki czystego powietrza w naszym regionie.

A 12 pażdziernika zaprezentowali ekologiczne wierszyki. Wszyscy się cieszą z tego prezentu.

Oczyszczacz powietrza dla zerówki
czytaj więcej

Cała społeczność szkolna obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Akademię przygotował samorząd uczniowski razem z Paniami: B. Czyż oraz B. Kolasą.

W naszym gronie gościliśmy nauczycieli emerytów byłą dyrektor placówki Panią Marię Marusarz oraz Pana Bogusława Lalika. Nasi uczniowie przedstawili

ciekawy spektakl czyli prowadzili lekcje biologii, matematyki, historii. Potem wysłuchaliśmy koncertu gitarowego i rockowego.

Rada Rodziców zaprosiła nauczycieli na słodki poczęstunek. a Pani dyrektor Renata Mozgowiec wręczyła Nagrody Dyrektora.

Dzień Edukacji Narodowej
czytaj więcej

3 września Pani  Renata Mozgowiec uroczyście rozpoczęła rok szkolny,szczególnie ciepło przywitała najmłodszych uczniów.

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2018/19
czytaj więcej
  • Nowe wiadomości

W zakładce "Wydarzenia" znajdują się zdjęcia z wycieczek, w zakładce "Nasze osiągnięcia" znajdują się zdjęcia z konkursu piosenki angielskiej oraz z konkursu ortograficznego.

Pliki do pobrania

Opracowanie: szkolnastrona.pl