MECZ TOWARZYSKI - KOSZYKÓWKA

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » MECZ TOWARZYSKI - KOSZYKÓWKA

W dniu 5 marca na sali ZSPiG w Zaskalu odbył się mecz koszykówki pomiędzy naszymi dziewczynami z gimnazjum, a drużyną z Bańskiej Niżnej.  Mecz był bardzo zacięty, nie brakowało pięknych akcji, rzutów, jak i walki na parkiecie. Dziewczyny grały cztery kwarty po 10 minut. Nasze zawodniczki pokazały ogromną wolę walki      i wygrały to spotkanie 44:30 (  18:6 , 8:12 , 6:4 , 12:8 ). Mecz sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego z Zaskala  i Bańskiej Niżnej: Świerzbiński Sebastian i Gąsior Rafał. Dziewczyny z Zaskala wystąpiły w składzie:

Rokiciak Ewelina, Tylka Monika, Kalata Monika, Rzadkosz Magdalena, Kała Weronika, Mrowca Justyna, Klich Karolina, Dybczyk Zuzanna, Głąb Zuzanna, Maciaszek Sylwia.