DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DPS W ZASKALU

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DPS W ZASKALU

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DPS W ZASKALU

23 stycznia uczniowie klasy II pod opieką B. Czyż przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci zaprezentowały Seniorom inscenizację pt: „Kolęda domowa”. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Sandra Zagórska zagrała na syntezatorze fragment z operetki Johanna Straussa syna „Zemsta nietoperza” oraz kolędę „Przybieżeli do Betlejem”
Julia Ścisłowicz i Marta Szczęch zagrały na skrzypcach: „Wsendy śniega”, Hej maluśki” i „Dobrze żeś się Jezu”.
Anna Pawlikowska zagrała na gitarze „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Pada śnieg” i „Wśród nocnej ciszy”,
Kacper Strama, Anna Pawlikowska, Oliwia Klich i Klaudia Stanek zagrali na gitarach „Gore gwiazda Jezusowi”, na perkusji zagrała Anna Król. Występom dzieci towarzyszył śpiew uczestników imprezy.

Po występie uczniowie wręczyli Seniorom słodki podarunek i symboliczne prezenty personelowi DPS – u. Jak zwykle nasze dzieci zostały ugoszczone przez panią dyrektor Agatę Domalik słodkościami. Dziękujemy pani Bernadetcie Czernik za stworzenie miłej, świątecznej atmosfery i za prezent wykonany własnoręcznie przez mieszkańców pod jej kierunkiem.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia i samych pogodnych dni.

B. Czyż

Uczniowie SP z Zaskala