Walentynki 2015

Jesteś tu: » Strona startowa » Samorząd Uczniowski » Walentynki 2015

Walentynki 2015

W ostatnim dniu nauki 13 lutego w piątek, w naszej szkole odbyły się Walentynki.

W programie była poczta walentynkowa (przez którą uczniowie mogli przekazać upominki lub kartki ), a także wybieranie najmilszych uczniów (koleżanki i kolegi) z każdego przedziału klasowego.

W klasie I- III:

-najmilszą koleżanką została Oliwia Klich, a kolegą został Igor Boruta ;

W klasie IV-VI:

-najmilszą koleżanką została Zuzanna Pudzisz, a kolegą został Kamil Czernik;

Natomiast w gimnazjum:

- najmilszą koleżanką została Weronika Kała, a kolegą został Krzysztof Łęczycki.

Każdy ze zwycięzców otrzymał koronę i dyplom pamiątkowy. Ponadto każdej klasie biorącej udział zostały wręczone pamiątkowe dyplomy uczestnictwa.

Zwycięzcą serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy!